Wydarzenia

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków

dodano 2023-08-29 11:13:13
rozpoczęcie:
2023-09-24 16:00
miejsce:
Dwór Słupia, Słupia, Słupia 6
bilety:

Przedstawiamy Państwu niezwykłą Śpiewającą Rodzinę Kaczmarków. Rodzice są zawodowymi śpiewakami operowymi: Iwona Kaczmarek - sopran, Piotr Kaczmarek - tenor oraz dwóch niezwykle utalentowanych synów, obdarzonych przepięknymi głosami - Adam - baryton i Wojciech - baryton. Śpiewająca Rodzina Kaczmarków w swoim niezwykle bogatym repertuarze posiada wiele znanych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej, oraz okazjonalnie - pieśni patriotyczne i religijne. Rodzina występuje w kraju jak i poza jego granicami.

IWONA KACZMAREK, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno-aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego "Aida". W swoim repertuarze posiada role w operach m.in.: Tosca, Hrabina, Halka, Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza. Występuje gościnnie na terenie całego kraju, śpiewając zarówno repertuar klasyczny, jak i estradowy. Jest obdarzona głosem o charakterystycznej, przepięknej i ciepłej barwie. Jej umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru: od pieśni poprzez musicale, operetki, aż po klasyczną "Wielką" operę w największych metropoliach w kraju i na świecie.

PIOTR KACZMAREK - tenor W 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Wojska Polskiego w Warszawie. Występuje w filharmonii warszawskiej, katowickiej, krakowskiej, rzeszowskiej i koszalińskiej. Wiele razy występował w TVP.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków najczęściej koncertuje z orkiestrą "Alla Vienna" (w obsadzie fortepian, skrzypce, flet, kontrabas, klarnet, wiolonczela i perkusja), ale również występuje przy akompaniamencie samego fortepianu lub tylko z podkładem muzycznymi. Konfiguracja i repertuar może być każdorazowo dostosowany do rodzaju koncertu. Przeciętny koncert trwa od 60 do 90 minut (plus ewentualne bisy) w różnych konfiguracjach osobowych zespołu. Śpiewająca Rodzina Kaczmarków regularnie koncertuje w filharmoniach na terenie całego kraju jak i zagranicy, na różnego rodzaju koncertach, imprezach organizowanych przez włodarzy miast i gmin, w domach kultury oraz na koncertach okolicznościowych organizowanych przez władze państwowe, jak i kościelne.

ADAM KACZMAREK - baryton. Urodził się 9 lutego 2003 roku. Muzyka jest z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w kraju i poza jego granicami zawodowymi śpiewakami operowymi. Adam wykonuje piosenki zarówno z repertuaru klasycznego, jak i estradowego. W programie telewizyjnym "Mam talent" (w 2016 r.) odniósł niebywały sukces. Obdarzony jest przepięknym głosem o niespotykanej barwie. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów scenicznych. Występuje sam, z bratem Wojciechem i oczywiście ze swoimi rodzicami, tworząc wspaniały zespół Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. W 2017 roku razem z bratem Wojciechem wydali trzy płyty: "Marzenia się spełniają", "Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie" oraz płytę z kolędami "Cicha noc". W przyszłości chciałby śpiewać na największych krajowych i światowych scenach.

WOJTEK KACZMAREK - baryton. Urodził się 25 lutego 1999 roku. Pochodzi z muzycznej rodziny, w której zarówno dziadkowie, jak i rodzice są zawodowymi śpiewakami operowymi. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje przepięknym głosem - barytonem o niespotykanej barwie. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego, jak i estradowego. Ma wiele scenicznych sukcesów. W programie telewizyjnym "Mam talent" w 2016 roku odniósł niebywały sukces. W styczniu 2017 r. nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę "Marzenia się spełniają", a w październiku "Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie" oraz płytę z kolędami "Cicha noc". Śpiewanie chce kontynuować także w przyszłości. Pragnie ukończyć studia muzyczne, aby pod okiem wybitnych muzyków doskonalić swój głos.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków
artyści:
Iwona Kaczmarek, Piotr Kaczmarek, Wojciech Kaczmarek, Adam Kaczmarek
Śpiewająca Rodzina Kaczmarków - dobrze znana w całej Polsce. Koncertują razem od 4 lat. Adam i Wojtek dali się poznać szerokiej publiczności po występie w programie Mam talent, odnosząc tamże ogromny sukces. Adam Karczmarek to również gość Festiwalu Piosenki Krajowej w Opolu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Bełchatów
17.3°C
wschód słońca: 06:42
zachód słońca: 18:21
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bełchatowie

kiedy
2023-10-01 18:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury Giganty...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-03 19:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury Giganty...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-11 19:00
miejsce
Pub Gambrinus, Bełchatów,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-15 16:00
miejsce
Hala Widowiskowo-Sportowa,...
wstęp biletowany