13 październik 2021

Śmiertelny wypadek pod Ruścem

fot. KPP w Bełchatowie
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 13 października 2021 roku, na 52 km drogi K74, w okolicy miejscowości Rusiec w powiecie bełchatowskim. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 48-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o bezpieczną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze!
REKLAMA

13 października 2021 roku, o godzinie 8.10 oficer dyżurny bełchatowskiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w okolicy miejscowości Rusiec w powiecie bełchatowskim, na 52 km drogi K74. Ze wstępnych policyjnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mazdą, 48-letni obcokrajowiec, z nieustalonych na ten moment przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 48-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, zabezpieczyli ślady. Obecnie, pod nadzorem prokuratora śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o bezpieczną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze! Pamiętajmy, że pośpiech na drodze to zły doradca, zwłaszcza gdy warunki pogodowe nie sprzyjają kierowcom należy kierować się zasadą „wolniej znaczy bezpieczniej”. Pamiętajmy o ostrożności i przewidujmy zagrożenia!

nadkom. Iwona Kaszewska

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bełchatowie

kiedy
2022-02-05 19:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury Giganty...
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-05 17:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury Giganty...
wstęp biletowany