16 wrzesień 2023

Trzy osoby zginęły w wypadku na A1; zablokowana droga na Katowice

zdjęcie: Trzy osoby zginęły w wypadku na A1; zablokowana droga na Katowice / fot. PAP
fot. PAP
Dwie osoby dorosłe i dziecko zginęli w wypadku, do którego doszło w sobotę na autostradzie A1 w miejscowości Sierosław (woj. łódzkie). W miejscu zdarzenia całkowicie zablokowana jest trasa w kierunku Katowic. Policja kieruje ruch objazdem na węźle Tuszyn.
REKLAMA

"Około godz. 20 na 339. kilometrze autostrady A1 w miejscowości Sierosław doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z pojazdów wybuchł pożar - zginęły w nim trzy osoby, najprawdopodobniej mężczyzna, kobieta i dziecko" - poinformował rzecznik KW PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

W miejscu zdarzenia nadal trwa akcja m.in. siedmiu zastępów straży pożarnej. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśni policja pod nadzorem prokuratury.

Droga w kierunku Katowic jest obecnie całkowicie zablokowana. Jak podał dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, na węźle Tuszyn ruch kierowany jest objazdem. (PAP)

autorka: Agnieszka Grzelak-Michałowska

agm/ pad/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Bełchatów
17.3°C
wschód słońca: 06:42
zachód słońca: 18:21
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bełchatowie

kiedy
2023-10-01 18:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury Giganty...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-03 19:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury Giganty...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-11 19:00
miejsce
Pub Gambrinus, Bełchatów,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-15 16:00
miejsce
Hala Widowiskowo-Sportowa,...
wstęp biletowany